KONST / Litografier / Färglitografi 10458445
nr 1045 8445
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), signerad. - 77, HC-upplaga, motivet: 38x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:30:46
3/7 22:20:42
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö